Start nieuw seizoen 2012-2013

Tijdens de eerste repetitie na de vakantieperiode vond er een bijzondere gebeurtenis plaats in de Open Hof, de huldiging van een jubilaris.

Ons koorlid Jan Willem Penninkhof is 60 jaar lid van DEV.

Het is de tweede keer dat we dit mee mogen maken. Enkele jaren geleden werd Albert Jan van Dijk als eerste gehuldigd voor het feit dat hij 60 jaar lid was van ons koor. Het is dan ook een unicum dat we nu Jan Willem aan deze rij mogen toevoegen.

Hier ziet u ze samen: 120 jaar DEV lid

Jan Willem is sinds jaar en dag de stille kracht achter veel kooractiviteiten. Of je nu praat over het maken van een nieuw podium of het vullen van de muziekmappen, Jan Willem is er bij betrokken geweest. Nog steeds is hij een zeer actief DEV lid, waar wij als koor veel aan te danken hebben.

Jan Willem, zijn vrouw en kinderen worden toegesproken door de voorzitter

Op deze avond was Jan Willem aanwezig met zijn hele gezin. Zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen waren er getuige van dat hij in de schijnwerpers stond en uit handen van Piet v.d. Wetering een prachtig gedenkbord mocht ontvangen.

De tastbare herinneringen aan deze mooie avond.